TOUS.sk
3,5 % cashback
V obchode nie je dočasne ponúkaný cashback

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

TOUS.sk

V obchode nie je dočasne ponúkaný cashback

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Nakúpiť cez Refundo a nakúpte na TOUS.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet 1,40 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

3,5 % cashback
na všetky objednávky


U TOUS.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

0 ľudí hodnotilo obchod


2
transakcií

1,97 €
priemerná získaná suma


TOUS.sk

TOUS.sk – V nežnosti je sila. Šperky španielskej značky TOUS si obľúbili úspešné ženy známe neodolateľnou krásou a silou svojho charakteru. Medzi najväčšie ambasadorky značky patrí Emma Roberts, Daniela Peštová a Kylie Minogue. Originálna bižutéria s motívom plyšáka je dnes už symbolom a získala si srdcia mnohých žien po celom svete.

Eshop ďalej ponúka aj ďalší tovar s týmto ikonickým motívom ako kabelky, parfumy a módne doplnky.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?