Top-ArmyShop.sk
až 3,5 % cashback
Nakúpiť cez Refundo

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Top-ArmyShop.sk

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 3,5 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Nakúpiť cez Refundo a nakúpte na Top-ArmyShop.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet až 1,40 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na Top-ArmyShop.sk
+ až 3,5 % cashback

Akcia 6 dní

3,5 % cashback
Nezlacnený tovar


0,5 % cashback
Zlacnený tovar


U Top-ArmyShop.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

0 ľudí hodnotilo obchod


0
transakcií

2,99 €
priemerná získaná suma


Top-ArmyShop.sk

Top-ArmyShop.sk – army shop, outdoor shop a survival vybavenie.

  • Najväčší český army a military shop
  • Okamžitá expedícia tovaru

Top-ArmyShop.sk sa zaoberá predajom outdoorového, survival a armádneho vybavenia. Je jedno, či idete kempovať, idete na krátku vychádzku so psom, alebo na náročnú expedíciu do hôr, či ste policajt, vojak, alebo survival nadšenec. Ponúka kompletnú výbavu od kvalitných topánok, nohavíc, búnd a batohov, až po svetlá, nože, spacáky, stany, potreby pre založenie ohňa, kempingový nábytok, paracord náramky a veľa ďalšieho.

Zastúpenie majú rôzne značky, vrátane tých populárnych, ako napríklad 5.11 Tactical, Tasmanian Tiger, Gerber, Leatherman, Ka-Bar, Clawgear, Helikon-Tex, Pentagon Tactical, Surplus, Scutum Wear a ďalšie. Nájdete tu ako produkty prvotriednej kvality, tak aj tie cenovo dostupnejšie.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?