TakTik.sk

V obchode už nie je ponúkaný cashback

5 % cashback
na všetky objednávky *


Cashback sa vypláca výlučne za objednávky od fyzických osôb (neplatí pre nákup viac než 5 ks jedného druhu publikácie od fyzickej osoby). Za objednávky z B2B segmentu (školy, knižnice, kníhkupectvá) sa cashback NEVYPLÁCA.

U TakTik.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

1 ľudí hodnotilo obchod


30
transakcií

1 dní
priemerná doba schválenia

3,92 €
priemerná získaná suma


TakTik.sk

TakTik.sk – V portfóliu vydavateľstva nájdete široké spektrum titulov s edukačnou hodnotou určené pre všetky vekové kategórie – od žiakov materských škôl až po dospelých.

Vyberte si zo širokej ponuky pracovných zošitov a učebných materiálov podľa ŠVP.

V roku 2016 sa rozhodli rozšíriť činnosť aj nad rámec vzdelávania a portfólio obohatili o ponuku beletrie z dielne slovenských spisovateľov. Prvá novinka z oblasti detskej beletrie, knižka edukačných rozprávok Škriatok v pyžamku, sa hneď po vydaní stala bestsellerom. Nasledovalo ju rovnako úspešné voľné pokračovanie – Víla zo šatôčky. Svojich čitateľov si našli aj ďalšie pôvodné dobrodružné príbehy pre deti i dramatické spoločenské romány pre dospelých na závažné celospoločenské témy (popôrodná depresia, stalking).

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?