SheIn.com

SheIn.com

5 %cashback

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 5 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

Nakúpiť cez Refundo Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Priemerná získaná suma:

3,73 €

Príklad získania peňazí za nákup na SheIn.com

Ako Refundo.sk funguje?

Dostupné zľavové kupóny a akcie

Akciová ponuka na SheIn.com

Použité 5770x    Končí 23.07.2018 Využít akciu
5 %cashback

SheIn.com

Obchod s kvalitným a originálnym oblečením, to je SheIn.com. Ak máte radi nové, šmrncovné a sexy kúsky, neváhajte a pozrite sa na aktuálnu ponuku na tejto stránke. Eshop je zameraný predovšetkým na ženy, ktoré vedia, čo chcú a neboja sa svetu ukázať svoj vlastný štýl. Bundy, šaty, nohavice, tričká, ale aj šperky alebo doplnky v podobe šálku, pásikov, okuliarov i kabeliek.

Internetový obchod ponúka tri hlavné lákadlá v podobe akčných ponúk. Objednávka nad $30 vám zaistí dopravu zadarmo, ak si objednávate prvýkrát, môžete sa tešiť na 20% zľavu na celý nákup. Posledná vychytávka, ktorú SheIn.com ponúka je 50% zľava pre všetkých, ktorí privedú svoju priateľku na tieto stránky.

Kvalita tovaru je v tomto obchode na prvom mieste. Nemalo by sa vám stať, že je výrobok nekvalitný alebo sa za krátku dobu zničí. Ak predsa len nebudete so svojím vysneným kúskom spokojná, obchod ponúka samozrejme možnosť reklamácie. Pre lepšie informácie napíšte na online chat, kde vám v okamihu poradí. Neváhajte a pozrite sa na tieto stránky.

Doplňujúce podmienky pre získanie cashbacku

U SheIn.com a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

UrbanStore.sk - Final Sale až -70 %

Získajte späť
10 % cashback
UrbanStore.sk - Final Sale až -70 %

eObuv.sk - Summer sale až - 50 %

Získajte späť
3,27 % cashback
eObuv.sk -  Summer sale až - 50 %
Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?