3,5 % cashback
Nakúpiť cez Refundo

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Riano.sk

Získajte peniaze za nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 3,5 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Nakúpiť cez Refundo a nakúpte na Riano.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet 1,40 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na Riano.sk
+ 3,5 % cashback

Akcia 6 dní

3,5 % cashback
na všetky objednávky


Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

U Riano.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.

Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

Riano.sk

Riano.sk – Široký výber svetových kozmetických produktov v oblasti dekoratívnej, ošetrujúcej kozmetiky a produktov pre domácnosť za SKVELÉ CENY.

Eshop Riano ponúka skvelý výber ošetrujúcej a dekoratívnej kozmetiky pre ženy všetkých vekových kategórií, mužov aj deti. V ponuke nájdete TOP pleťové masky OMG! od značky Double Dare, peelingy BodyBoom, telová masla, séra a krémy na pleť, dokonale pigmentované paletky očných tieňov alebo široký sortiment kozmetiky Flormar. Môžete nakúpiť aj produkty do domácnosti, či už antibakteriálne mydlá či obrúsky, tak prostriedky na umývanie riadu, pranie a upratovanie. Ponúka tiež prírodnú kozmetiku a to ako pre starostlivosť o pokožku tak pre starostlivosť o domácnosť.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?