Revolut.com
až 10 £ cashback
Nakúpiť cez Refundo

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Revolut.com

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 10 £ z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Nakúpiť cez Refundo a nakúpte na Revolut.com ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet až 10 £.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na Revolut.com
+ až 10 £ cashback

Akcia 7 dní

1,5 £ cashback
Standard


5 £ cashback
Premium


10 £ cashback
Metal


U Revolut.com a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

0 ľudí hodnotilo obchod


0
transakcií

1,65 €
priemerná získaná suma


Revolut.com

Revolut.com – lepší spôsob, ako hospodáriť s peniazmi. Spoločnosť poskytujúca finančné technológie, ktorá ponúka bankové služby vrátane predplatené debetné karty, zmenárne, zmenárne kryptomen a platieb typu "peer-to-peer".

Banky si účtujú poplatky za zahraničné platby aj prevody peňazí. Revolut si nehrá ani na skryté poplatky, ani na nadsadené menové kurzy, a preto už na Revolut prešlo 7M + ľudí.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?