Reservations.com
3,5 % cashback
Nakúpiť cez Refundo

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Reservations.com

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 3,5 % z ceny nákupu. Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Nakúpiť cez Refundo a nakúpte na Reservations.com ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet 1,40 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na Reservations.com
+ 3,5 % cashback

Akcia 6 dní

3,5 % cashback
na všetky objednávky


U Reservations.com a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

Reservations.com

Reservations.com – je jeden z najpoužívanejších online rezervačných systém hotelov a ubytovania na svete. Ponúka obrovské množstvo hotelov, z ktorých si vyberiete presne podľa vašich predstáv. Rozhodovať sa medzi jednotlivými ponukami môžete aj podľa mnohých recenzií a hodnotenia zákazníkov.

Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?