5,25 % cashback
Získať cashback

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

PupSocks.sk

Získajte peniaze za nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 5,25 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Získať cashback a nakúpte na PupSocks.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet 2,10 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na PupSocks.sk
+ 5,25 % cashback

Akcia  6 dní

5,25 % cashback
na všetky objednávky


Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

U PupSocks.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Získať cashback" a nakúpite online ako obvykle.

Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

PupSocks.sk

PupSocks.sk – farebné ponožky s vlastnou potlačou,

Dajte svojho psa na ponožky a vyrobte si ešte dnes svoje originálne PupSocks ponožky s vlastnou potlačou Vášho psíka, mačičky alebo iného maznáčika. Dokonca je možné nahrať aj fotku tváre. Predveďte svoju originalitu a vytvorte si jedinečné ponožky s potlačou vášho maznáčika. Stačí len nahrať fotku.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?