Prostadyne.sk
7,5 % cashback
Nakúpiť cez Refundo

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Prostadyne.sk

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 7,5 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Nakúpiť cez Refundo a nakúpte na Prostadyne.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet 3 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na Prostadyne.sk
+ 7,5 % cashback

Akcia 6 dní

7,5 % cashback
na všetky objednávky


U Prostadyne.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

Prostadyne.sk

Prostadyne.sk – povedzte stop problémom s prostatou. Zväčšená prostata a jej príznaky sú minulosťou. Vhodný prípravok pre akútne prípady i ako prevencia prostaty. Užíva sa tiež v prípade urologických ťažkostí.

Poznáte ťažkosti ako je časté nočné močenie, slabý prúd moču a pocit nevyprázdneného mechúra? PROSTADYNE je pôvodom švajčiarsky doplnok stravy prispievajúci k normálnej funkcii prostaty.

PROSTADYNE je v tekutej forme, čo umožňuje rýchle vstrebávanie, nenúti k prehĺtaniu tabliet, ale tiež prináša výhodu v podobe minimálnej chemickej úpravy pri výrobe prípravku. Aktívne látky boli extrahované v čerstvom stave, nedochádzalo teda k sušeniu ani k iným úpravám, ktoré by viedli k znižovaniu účinnosti daných zložiek.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?