3 % cashback
Získať cashback

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Profigaraz.sk

Získajte peniaze za nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 3 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Získať cashback a nakúpte na Profigaraz.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet 1,20 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na Profigaraz.sk
+ 3 % cashback

Akcia  6 dní

3 % cashback
na všetky objednávky


Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

U Profigaraz.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Získať cashback" a nakúpite online ako obvykle.

Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

0 ľudí hodnotilo obchod


1
transakcií

32,99 €
priemerná získaná suma


Profigaraz.sk

Profigaraz.sk – Eshop s náradím a vybavením do dielne a servisu.

Profigaraz.sk je jedinečný svojou skladovou dostupnosťou špecifických typov náradí na skladovej ploche viac ako 2500m2, ktoré v bežných hobby-marketoch dostupné nie sú a preto je tento eshop vyhľadávaný a odporúčaný medzi automechanikmi a opravármi. Preprava veľkých strojov je hračka. Veľkou výhodou eshopu je spolu so širokou skladovou dostupnosťou aj rýchle doručenie nadrozmerných a ťažkých zásielok pomocou balíkových zásielok alebo aj paletových rozvozov. Medzi ne patria napríklad náradie z kategórie hydraulické lisy, pieskovačky, umývacie boxy na náradie alebo kompletný pneuservisný sortiment ako prezúvačky pneumatík, dvojstĺpové zdviháky, vyvažovačky, kompresory atď.

V roku 2020 eshop získal výhradnú spoluprácu na distribúciu náradia značky REDATS ktorá je v európe rozšírená a obľúbená. Okrem iného má v ponuke obľúbené značky ako GEKO, Powermat, Kraft&Dele a iné.

Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?