4 % cashback
Získať cashback

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Parfemplus.sk

Získajte peniaze za nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 4 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Získať cashback a nakúpte na Parfemplus.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet 1,60 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na Parfemplus.sk
+ 4 % cashback

Akcia  6 dní

4 % cashback
na všetky objednávky


Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

U Parfemplus.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Získať cashback" a nakúpite online ako obvykle.

Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

0 ľudí hodnotilo obchod


7
transakcií

22 dní
priemerná doba schválenia

0,61 €
priemerná získaná suma


Parfemplus.sk

Parfemplus.sk – lacné alternatívy parfumov svetových značiek. Vôňa je pripravená vo Francúzsku a je totožná s originálom.

Na Parfemplus.sk nájdete viac ako 300 druhov tých najlepších a najkvalitnejších alternatívnych parfumov svetových značiek. V ponuke sú Parfumy 50ml , Náplne 100ml a Flakóny pre parfumy do ktorých si môžete svoj parfum preliať a mať ho tak vždy pri sebe.

Výber je naozaj pestrý a každý si určite nájde tú svoju obľúbenú vôňu. Samozrejmosťou sú aj vzorky parfumov, ktoré si môžete objednať buď v sadách za zvýhodnené ceny alebo samostatne za 80 centov.

Na stránke Parfemplus.sk nájdete aj sprievodcu výberov vôní, ktorý pomôže každému nájsť správnu vôňu pre seba.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?