ObrazNaStenu.sk
4 % cashback
Nakúpiť cez Refundo

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

ObrazNaStenu.sk

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 4 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Nakúpiť cez Refundo a nakúpte na ObrazNaStenu.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet 1,60 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na ObrazNaStenu.sk
+ 4 % cashback

Akcia 6 dní

4 % cashback
na všetky objednávky


U ObrazNaStenu.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

1 ľudí hodnotilo obchod


10
transakcií

24 dní
priemerná doba schválenia

2,32 €
priemerná získaná suma


ObrazNaStenu.sk

ObrazNaStenu.sk – obrazy na stenu ako tlačené alebo ručne maľované obrazy. Moderné fototapety na stenu v rôznych motívoch a veľkostiach.

Ručne maľované obrazy vznikajú v ateliéri LIPA, v ktorom skvelí umelci vytvárajú jedinečná a originálna diela do vašich domovov, kancelárií, reštaurácií či hotelov. Viac ako 1200 motívov zo sveta prírody, krajiny, lásky, miest, inšpirácie, ktoré dokážu naplniť očakávania každého z vás.

Tlačené obrazy, závesná plátna, plagáty, fototapety či nálepky na stenu sú ďalšou možnosťou, ako si s nami môžete rozjasniť interiér. Vaša spálňa môže dostať druhý dych vďaka přehozům / plédům na posteľ, ktoré dodajú luxus každej posteli. Chcete vaše okná obliecť do farieb? Pohrajte sa so svojou predstavivosťou a vyberte si z viac ako 100 exkluzívnych druhov závesov a záclon. To stále nie je všetko. Pomôžeme vám vybrať si z našich jedinečných dekorácií. Keramické vázy, svietniky, lampy i nádherné nástenné hodiny - tieto jedinečné kúsky môžete mať pri sebe doma už do 3 pracovných dní.

Doprava zdarma od 30 €.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?