Obag.sk

V obchode už nie je ponúkaný cashback

2 % cashback
na všetky objednávky


U Obag.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

Obag.sk

Obag.sk – Zostavte si vlastnú O bag kabelku snov, vyberať môžete z desiatok farebných kombinácií.

Jedinečná talianska značka kabeliek O bag od výhradného distribútora pre ČR a SK. Mnoho nádherných farieb s množstvom variant prevedenia. Každá kolekcia je jedinečná a originálna.

Doprava zdarma od 30 EUR, tovar skladom expedovaný do 24 hodín a viac ako 300 výdajných miest po celom Slovensku!

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?