3,5 % – 1,75 % cashback
Získať cashback

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Naureus.sk

Získajte peniaze za nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 3,5 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Získať cashback a nakúpte na Naureus.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet až 1,40 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na Naureus.sk
+ až 3,5 % cashback

Akcia  6 dní

3,5 % cashback
Tovar značiek Annemarie Börlind, Cleano, DADO SENS, Dr. Konopka´s, EatGreen, Ecohead, EkoMedica, EQUA, Gentle Day, HERBATINT, Indus Valley, Lavera, Liptavia, Little Siberica, Logona, More Joy, Natura Siberica, NEOBIO, Organic Shop, Sante, SOAPGASM, SOAPHORIA, Verdure


2,5 % cashback
Tovar značiek DayNight Whitening, Ecodenta, Mixit, Nefdesante, Nobilis Tilia, TOPVET, Yellow & Blue


1,75 % cashback
Ostatný tovar


Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

U Naureus.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Získať cashback" a nakúpite online ako obvykle.

Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

5 ľudí hodnotilo obchod


100
transakcií

10 dní
priemerná doba schválenia

0,69 €
priemerná získaná suma


Naureus.sk

Naureus.sk prírodná kozmetika a BIO kozmetika, 15 značiek, viac ako 1200 produktov za najlepšie ceny. Certifikovaná kozmetika pre vás.

Špecialisti na prírodnú, certifikovanú bio kozmetiku. Väčšina produktov má certifikát o prírodnom zložení. Tento certifikát je udelený nadnárodnou certifikovanou spoločnosťou a potvrdzuje prírodné zloženie.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?