NajlepšiaHypo.sk
2,5 € cashback
Nakúpiť cez Refundo

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

NajlepšiaHypo.sk - hypotekárny dopyt

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 2,5 € z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Nakúpiť cez Refundo a nakúpte na NajlepšiaHypo.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet 2,5 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na NajlepšiaHypo.sk
+ 2,5 € cashback

Akcia 6 dní

2,5 € cashback
na všetky objednávky *


Zadajte hypotekárny dopyt jednoducho a z pohodlia domova a získajte odmenu 2,50 €.

U NajlepšiaHypo.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

0 ľudí hodnotilo obchod


2
transakcií

3,12 €
priemerná získaná suma


NajlepšiaHypo.sk

NajlepšiaHypo.sk je vaša najrýchlejšia cesta k najvýhodnejšej hypotéke.

Na portáli NajlepšiaHypo.sk môžete získať najnižšiu možnú úrokovú sadzbu na hypotekárny úver vďaka unikátnemu aukčnému systému. Zároveň vám sprostredkuje služby hypotekárneho špecialistu, ktorý vám pomôže vyjednať najlepšie podmienky a ušetriť vám tak čas a peniaze pri tomto náročnom procese.

Na NajlepšiaHypo.sk sa stretávajú na jednej strane záujemcovia o hypotekárny úver a na stane druhej hypotekárni špecialisti, ktorí na tieto záujmy reagujú svojimi ponukami, ktoré vstupujú do tzv. aukcií. Ponuky maklérov a radia záujemcovi v klientskej zóne od najvýhodnejšej po najmenej výhodnú. Proces aukcie trvá vždy maximálne 2 hodiny. Do aukcie sa zapája viacero maklérov a na konci je vybratý maklér s najlepšou ponukou, ktorý ako jediný dostane kontakt na záujmcu o úver. Následná realizácia úveru už prebieha podľa dohody medzi záujemcom o úver a maklérom.

Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?