Muziker.sk
0,5–1 % cashback
Nakúpiť cez Refundo

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Muziker.sk

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 1 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Nakúpiť cez Refundo a nakúpte na Muziker.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet až 0,40 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na Muziker.sk
+ až 1 % cashback

Akcia 6 dní

1 % cashback
Cashback za objednávku nového zákazníka


0,75 % cashback
Cashback za objednávku existujúceho zákazníka


0,5 % cashback
Cashback za objednávku so zľavovým kódom


U Muziker.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

9 ľudí hodnotilo obchod


200
transakcií

57 dní
priemerná doba schválenia

0,85 €
priemerná získaná suma


Muziker.sk

Muziker.sk – je súčasťou najväčšieho obchodu pre muzikantov v strednej Európe Muziker.com a nájdete v ňom všetko, čo k hudbe potrebujete. Gitary, basgitary, klávesové hudobné nástroje, bicie akustické, aj elektronické, DJ-techniku, výbavu na pódium, aj do domáceho nahrávacieho štúdia, sláčiky, dychy a príslušenstvo pre akýkoľvek hudobný nástroj. Vyberať môžete z cca 30 000 produktov od viac ako 320 svetových a prémiových značiek.

Hudobné nástroje MUZIKER – gitary, basgitary, klávesy, bicie, zvuková a štúdiová technika za nízke ceny. Doprava zdarma, záruka 3 roky, tovar zajtra doma.

Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?