1,5 % – 0 % cashback
Získať cashback

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Muziker.sk

Získajte peniaze za nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 1,5 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Získať cashback a nakúpte na Muziker.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet až 0,60 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na Muziker.sk
+ až 1,5 % cashback

Akcia  6 dní

0–1,5 % cashback
Rôzny cashback podľa druhu tovaru - bez použitia zľavového kódu


0–0,75 % cashback
Rôzny cashback podľa druhu tovaru - s použitím zľavového kódu


Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

U Muziker.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Získať cashback" a nakúpite online ako obvykle.

Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

9 ľudí hodnotilo obchod


300
transakcií

59 dní
priemerná doba schválenia

0,78 €
priemerná získaná suma


Muziker.sk

Muziker.sk – je súčasťou najväčšieho obchodu pre muzikantov v strednej Európe Muziker.com a nájdete v ňom všetko, čo k hudbe potrebujete. Gitary, basgitary, klávesové hudobné nástroje, bicie akustické, aj elektronické, DJ-techniku, výbavu na pódium, aj do domáceho nahrávacieho štúdia, sláčiky, dychy a príslušenstvo pre akýkoľvek hudobný nástroj. Vyberať môžete z cca 30 000 produktov od viac ako 320 svetových a prémiových značiek.

Hudobné nástroje MUZIKER – gitary, basgitary, klávesy, bicie, zvuková a štúdiová technika za nízke ceny. Doprava zdarma, záruka 3 roky, tovar zajtra doma.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?