Bonprix nie je na našom trhu žiadnym nováčikom. Naopak, na Slovensko vstúpil už v roku 2004 a za tých viac než 15 rokov si u nás stihol vybudovať silnú základňu užívateľov. Firma Bonprix každopádne vznikla ešte skôr, a to v roku 1986 v Nemecku. Dnes je Bonprix, rovnako ako jeho napríklad sesterský obchod About You, súčasťou nemeckého odevného koncernu OTTO Group. BonPrix aktuálne pôsobí v takmer tridsiatich krajinách v Európe. Len na Slovenku ho navštívi viac ako 440 tisíc užívateľov každý mesiac.

Ponuka Bonprixu – zamerané na vlastnú značku

Zatiaľ čo sesterský obchod About You ponúka aj tovary vlastnej značky, je zameraný na predaj oblečenia svetových značiek. Bonprix razí celkom odlišnú stratégiu. Nie, že by ste na Bonprixe nenašli aj iné značky, nájdete, ale nie ich veľa. Focus obchodu je jasný, preferuje vlastnú značku.

Ponuka obchodu je veľmi prehľadná. Tu sa nedá hodnotiť inak ako stomi percentami. Či už na BonPrix prídete z desktopového PC, notebooku, tabletu či mobilu, vždy nájdete tovar členený na štyri základné kategórie - žena, muž, dieťa a dom. Áno, čítate dobre, aj dom. Na Bonprixe totiž nájdete aj doplnky, textil a rôzne dekorácie do domácnosti. Piatou kategóriou sú potom ZĽAVY.

 

Tovar je v kategoriách prehľadne členený podľa jednotlivých typov oblečenia. Okrem toho ponúka BonPrix bohatú možnosť fitrovania tovaru podľa veľkostí, farieb, strihov, materiálov, vzorov a mnohých ďalších parametrov. Samozrejmosťou je aj filtrácia podľa ceny.

V detaile konkrétneho tovaru nájdete vyčerpávajúce informácie. Popis výrobku a materiálov, bohatá fotogaléria, tabuľka veľkostí a farieb, to všetko je súčasťou. Taktiež tu zistíte, či je tovar dostupný alebo nie. Tu nemáme žiadnu námietku. Nájdete tu aj hodnotenie daného výrobku zákazníkmi, pričom užívateľia tu skutočne kvalitne a slovne hodnotia, čo je dané obrovským množstvom uživateľov, ktorí s väčšinou konkrétnych tovarov na BonPrixe majú reálnu skúsenosť.

Recenzia a skúsenosti s BonPrixom –  nie je sa na čo sťažovať

Ako sme už vyššie uviedli, na Bonprixe sa dá nájsť hodnotenie u každého jednotlivého výrobku. Ako si však v hodnotení zákazníkov vedie obchod BonPrix ako taký? Len na Refundo.sk hodnotilo Bonprix.sk takmer štyristo užívateľov. Prevládajú pritom prakticky len kladné recenzie. Ak užívatelia BonPrixu niečo vyčítajú, potom snáď len platbu za dopravu a dodávku tovarov. Tá je napríklad na About You zadarmo. Občas je pripomienka aj k dostupnosti tovarov, ktoré u obľúbených kúskov býva občas vypredané.

Naopak veľmi kladne hodnotia zákazníci kľúčový parameter každého podobného obchodu, a to kvalitu tovarov. Tu nenájdete prakticky žiadnu výčitku. Rovnako tak je kladne hodnotená možnosť do 100 dní tovar vrátiť či skutočne veľký výber farieb, strihov a veľkostí.

BonPrix katalóg – pozná ho skoro každý

Okrem e-shopu je nositeľom ponuky BonPrixu aj tlačený katalóg. Ten je skutočne špecialitou BonPrixu a podľa údajov spoločnosti oslovuje už viac než pol milióna domácností na Slovensku. Tento katalóg sa dá na BonPrixe objednať, ale firma ho prikladá aj k objednávkam. Ak ste si teda už z BonPrixu niekedy objednali, potom ich katalóg určite dobre poznáte.

Okrem kalatógu ponúka BonPrix svojim zákazníkom aj členstvo v klube. Vďaka členstvu v klube BonPrix získate zľavu 10 % na každej objednávke podanej v dobe trvania členstva. Klubovú zľavu je navyše možné spojiť s inými akciami. Polročný členský príspevok v klube BonPrix je 8 eur, pričom po uplynutí šiestich mesiacov sa členstvo automaticky predĺži pri podaní ďalšej objednávyk, ak sa zákazník nerozhodne z klubu vystúpiť.

Jak získat další slevu na Bonprixu?

Ak nakúpite na Bonprixe preklikom cez Refundo.sk, môžete získat 2 % z vašeho nákupu spät na váš účet. Zaujíma vás, ako Refundo.sk funguje, pozrite si video nižšie. Napríklad vlani získali niektorí užívatelia nakupovaní cez Refundo.sk takmer 1 000 eur za rok.