LKbaits.sk
až 5,76 % cashback
Nakúpiť cez Refundo

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

LKbaits.sk

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 5,76 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Nakúpiť cez Refundo a nakúpte na LKbaits.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet až 2,30 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na LKbaits.sk
+ až 5,76 % cashback

Akcia 6 dní

5,76 % cashback
Tovar značky LK Baits


4,61 % cashback
Ostatný tovar


U LKbaits.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

0 ľudí hodnotilo obchod


2
transakcií

18 dní
priemerná doba schválenia

4,98 €
priemerná získaná suma


LKbaits.sk

LKbaits.sk – Ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie.

Doménou LK Baits je predovšetkým vývoj, výroba a produkcia kvalitných produktov pre náročných kaprárov. Predovšetkým patentovo chránené NUTRIGO, CUC! a ostatné výrobky patria k absolútnej špičke na trhu. Výnimočnosť týchto produktov spočíva predovšetkým v odbornosti, použití kvalitných surovín a patentovanej technológie konzervácie (produkty sú prírodne stabilizované).

LK Baits - Lukáš Krása pochádza z Českej republiky a je jedným z najväčších producentov návnad a nástrah na európskom trhu.

Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?