Krasotika.sk

V obchode už nie je ponúkaný cashback

2,5 % cashback
na všetky objednávky


U Krasotika.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

3 ľudí hodnotilo obchod


40
transakcií

25 dní
priemerná doba schválenia

0,52 €
priemerná získaná suma


Krasotika.sk

Krasotika.sk – e-shop s vášňou pre krásu s víziou prinášať slovenským ženám to najlepšie zo svetovej dekoratívnej kozmetiky. Široká ponuka dekoratívnej kozmetiky svetových značiek ako Milani Cosmetics, nabla, Jordana, Ardell, Gerard Cosmetics a mnohých ďalších. Ponúka originálne produkty od certifikovaných dodávateľov.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?