Krasotika.sk

Krasotika.sk

2,5 %cashback

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 2,5 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

Nakúpiť cez Refundo Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Priemerná získaná suma:

0,54 €

Príklad získania peňazí za nákup na Krasotika.sk

Ako Refundo.sk funguje?

Dostupné zľavové kupóny a akcie

Akciová ponuka na Krasotika.sk

Použité 5957x    Končí 24.08.2018 Využít akciu
2,5 %cashback

Krasotika.sk

Krasotika.sk – e-shop s vášňou pre krásu s víziou prinášať slovenským ženám to najlepšie zo svetovej dekoratívnej kozmetiky. Široká ponuka dekoratívnej kozmetiky svetových značiek ako Milani Cosmetics, nabla, Jordana, Ardell, Gerard Cosmetics a mnohých ďalších. Ponúka originálne produkty od certifikovaných dodávateľov.

Doplňujúce podmienky pre získanie cashbacku

U Krasotika.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Kupón na 30% zľavu v kamenných obchodoch Klenoty Aurum

Flixbus.sk - 5 európskych miest podľa vlastného výberu už za 99 €!

Získajte späť
5 % cashback
Flixbus.sk - 5 európskych miest podľa vlastného výberu už za 99 €!
Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?