KetoMix.sk

V obchode už nie je ponúkaný cashback

12,5 % cashback
na všetky objednávky


U KetoMix.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

0 ľudí hodnotilo obchod


6
transakcií

35 dní
priemerná doba schválenia

14,45 €
priemerná získaná suma


KetoMix.sk

KetoMix.sk – predstavuje proteínovú diétu pre rýchle chudnutie. Vďaka minimálnemu príjmu sacharidov a veľkému príjmu bielkovín sa telo dostáva do stavu ketózy a chudne.

K dispozícii sú pre všetkých klientov výživové poradkyne na chatu alebo telefónu (na e-shope) alebo vo Facebookovej poradni. Výživové poradkyne radí klientom aj po ukončení diéty. Klienti dostanú ku každému balíčku manuál, kde je všetko popísané.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?