KetoFit.sk

V obchode už nie je ponúkaný cashback

12,5 % cashback
Cashback za objednávku stávajícího zákazníka KetoFit.sk


0 % cashback
Cashback za objednávku existujúceho zákazníka KetoFit.sk


U KetoFit.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

0 ľudí hodnotilo obchod


2
transakcií

50 dní
priemerná doba schválenia

24,68 €
priemerná získaná suma


KetoFit.sk

KetoFit.sk - jedinečný spôsob ako ľahko a bez stresu schudnúť. Jediná účinná diéta stvorená výhradne pre ženy. Schudnite ľahko a rýchlo s chutnými jedlami.

Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?