iSaprio.sk
6 % cashback
Nakúpiť cez Refundo

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

iSaprio.sk

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 6 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Nakúpiť cez Refundo a nakúpte na iSaprio.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet 2,40 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na iSaprio.sk
+ 6 % cashback

Akcia 6 dní

6 % cashback
na všetky objednávky


U iSaprio.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

iSaprio.sk

iSaprio.sk – široká ponuka štýlových puzdier pre iPady a mobilné telefóny značiek Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, Nokia, Asus a ďalšie.

Pokiaľ si nevyberiete už z hotových motívov, môžete si v intuitívnom grafickom nástroji vytvoriť puzdro s vlastnou fotografiou alebo logom.

K puzdrám ponúka ďalšie príslušenstvo, ako napríklad tvrdené sklá, ochranné fólie, popsockets, káble a nabíjačky, selfie tyče a pod.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?