5 % cashback
Získať cashback

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Geneplanet.sk

Získajte peniaze za nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 5 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Získať cashback a nakúpte na Geneplanet.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet 2 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

V prípade použitia zľavového kupónu z iného webu ako Refundo môže dôjsť k nepripísaniu cashbacku za nákup.


25% discount code DNA25
25 % zľava + 5 % cashback

Kupón 31.12.2021

5 % cashback
na všetky objednávky


Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

U Geneplanet.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Získať cashback" a nakúpite online ako obvykle.

Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

Geneplanet.sk

Geneplanet.sk – GenePlanet je popredný európsky poskytovateľ inovatívnych riešení zdravotnej starostlivosti a životného štýlu založených na preventívnych genetických testoch. DNA testy z oblasti personalizovanej výživy, športu, omladenia a zdravia.

Stravovací plán ušitý na mieru vašim potrebám
Stravovací plán a plán životného štýlu ušitý na mieru podľa vašich skutočných výživových potrieb. Zistite, aké sú vaše optimálne stravovacie návyky alebo ako dosiahnuť rôzne výživové ciele rýchlejšie a efektívnejšie.

Optimalizujte svoj tréning
Zistite, aká je optimálna činnosť pre vaše telo vďaka testu DNA NutriFit. Testovanie DNA prináša pochopenie charakteristík vášho tela a jeho výsledkom bude osobný akčný plán založený na vašich objektívnych potrebách.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?