FocalPrice.com

FocalPrice.com

3,75 %cashback

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 3,75 % z ceny nákupu. Ušetrite s Refundo!

Ísť na FocalPrice.com Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Priemerná získaná suma:

0,68 €

Príklad získania peňazí za nákup na FocalPrice.com

Ako Refundo.sk funguje?

Dostupné zľavové kupóny a akcie

Akciová ponuka na FocalPrice.com

Použité 5089x    Končí 29.03.2018 Využít akciu
3,75 %cashback

FocalPrice.com

Hľadáte lacný obchod s elektronikou? Práve ste ho našli. FocalPrice.com je najlacnejší a najlepší obchod pre všetkých moderných mužov a ženy. Notebooky, tablety, mobilné telefóny, hodinky – to všetko nájdete pod "jednou strechou".

Obchod FocalPrice.com si pre vás pripravil ešte ďalšie vychytávky, a to v podobe pánskej módy, dámskych šperkov, auto moto doplnkov, hygienických prostriedkov, bytových doplnkov a kozmetiky. Maličkosti, ktoré potešia každého z vás.

Doplňujúce podmienky pre získanie cashbacku

U FocalPrice.com a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Ísť do obchodu FocalPrice.com" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Zoot.sk - Finálny zimný výpredaj

Získajte späť
1 % cashback
Zoot.sk - Finálny zimný výpredaj

AliExpress.com - Anniversary Sale

Získajte späť
až 5 % cashback
AliExpress.com - Anniversary Sale
Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?