Farlesk.sk
3,5 % cashback
Nakúpiť cez Refundo

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Farlesk.sk

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 3,5 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Nakúpiť cez Refundo a nakúpte na Farlesk.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet 1,40 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na Farlesk.sk
+ 3,5 % cashback

Akcia 6 dní

3,5 % cashback
na všetky objednávky


U Farlesk.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

1 ľudí hodnotilo obchod


20
transakcií

36 dní
priemerná doba schválenia

2,39 €
priemerná získaná suma


Farlesk.sk

Farlesk.sk – je predajcom farieb a lakov, ktorý vznikol v roku 1991. Kamenná predajňa Farlesk je najväčšou predajňou maliarskych a natieračských potrieb v Bratislave.

Okrem kvalitných a overených produktov poskytuje profesionálne poradenstvo pri výbere produktov či miešaní farieb. Dodanie vášho tovaru je expresné. Doprava zadarmo v Bratislave pri nákupe nad 69 €, mimo Bratislavy pri nákupe nad 149 €. Ak si tovar objednáte do 12:00, na druhý deň je vždy u vás!

Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?