2 % cashback
Získať cashback

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

ZTEdevices.com

Získajte peniaze za nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 2 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Získať cashback a nakúpte na ZTEdevices.com ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet 0,80 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na ZTEdevices.com
+ 2 % cashback

Akcia 6 dní

2 % cashback
na všetky objednávky


Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

U ZTEdevices.com a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Získať cashback" a nakúpite online ako obvykle.

Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

ZTEdevices.com

ZTEdevices.com – ZTE je svetovým lídrom v oblasti telekomunikácií s víziou do budúcnosti. Od svojho založenia v roku 1985 sa zaviazali k vytváraniu nových a inovatívnych inteligentných telefónov a telekomunikačných technológií, ako je prvý smartphone s kamerou pod displejom.

Poskytovaním inovatívnych technologických a produktových riešení telekomunikačným operátorom a vládnym a podnikovým zákazníkom vo viac ako 160 krajinách a regiónoch spoločnosť umožňuje užívateľom po celom svete využívať všestrannú komunikáciu, ako je hlas, dáta, multimédiá a bezdrôtové širokopásmové pripojenie.

V roku 2020 uviedla spoločnosť ZTE na trh Axon 20 5G, prvý smartphone na svete s predným fotoaparátom schovaným pod displejom.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?