ENbook.cz
2 % cashback
Nakúpiť cez Refundo

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

ENbook.cz

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 2 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Nakúpiť cez Refundo a nakúpte na ENbook.cz ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet 0,80 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na ENbook.cz
+ 2 % cashback

Akcia 6 dní

2 % cashback
na všetky objednávky


U ENbook.cz a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

0 ľudí hodnotilo obchod


20
transakcií

35 dní
priemerná doba schválenia

1,47 €
priemerná získaná suma


ENbook.cz

ENbook.cz – online predaj kníh v angličtine. Ponúkame milióny anglicky písaných kníh z oblasti beletrie i odbornej literatúry na jednom mieste.

Cez 4 000 000 kníh zahraničnej literatúry od beletrie až po odbornú, od najväčších i menších nakladateľstiev ako je Penguin Books, Pan Macmillan, Pearson Education, Oxford University Press, Laurence King Publishing, HarperCollins, Bloomsbury a mnoho ďalších.

Doprava na Slovensko od 1.89 €.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?