0,7 % cashback
Získať cashback

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

e-Pneumatiky.sk

Získajte peniaze za nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 0,7 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Získať cashback a nakúpte na e-Pneumatiky.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet 0,27 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na e-Pneumatiky.sk
+ 0,7 % cashback

Akcia 6 dní

0,7 % cashback
na všetky objednávky


Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

U e-Pneumatiky.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Získať cashback" a nakúpite online ako obvykle.

Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

e-Pneumatiky.sk

e-Pneumatiky.sk – najmodernejší e-shop so širokým sortimentom pneumatík, alu kol, oceľových diskov a snehových reťazí. Zaručuje kvalitné služby preverené mnohoročným pôsobením na trhu. 

Vďaka rýchlosti vybavovania objednávok a kvalitnej logistike dokáže ponúknuť najnižšie ceny a dodanie už od 24h kamkoľvek na území Slovenskej republiky.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?