7,5 % cashback
Získať cashback

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

DayNight.sk

Získajte peniaze za nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 7,5 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Získať cashback a nakúpte na DayNight.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet 3 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na DayNight.sk
+ 7,5 % cashback

Akcia  6 dní

7,5 % cashback
na všetky objednávky


Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

U DayNight.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Získať cashback" a nakúpite online ako obvykle.

Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

DayNight.sk

DayNight.sk – DayNight prináša na trh bezpečnú alternatívu bezperoxidového bielenia zubov. Metóda je navyše bezbolestná a stojí na prírodnej báze.

Potrebujete k tomu pastu s obsahom prírodného kokosového oleja a sonickú LED kefku. LED svetlo z kefky urýchľuje bielenie a vy sa tak môžete tešiť na úsmev, ako majú hollywoodske hviezdy.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?