7,5 % cashback
Získať cashback

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Brilliantcoco.sk

Získajte peniaze za nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 7,5 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Získať cashback a nakúpte na Brilliantcoco.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet 3 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na Brilliantcoco.sk
+ 7,5 % cashback

Akcia  6 dní

7,5 % cashback
na všetky objednávky


Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

U Brilliantcoco.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Získať cashback" a nakúpite online ako obvykle.

Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

Brilliantcoco.sk

Brilliantcoco.sk – Produkty Brilliantcoco sú cestou k zdravému a žiarivému úsmevu. Inšpiráciu čerpali z ajurvédy a spoliehajú sa čisto na prírodné zloženie s ekologickým nadhľadom.

Špecialitou je tzv. Oil Pulling. Jedná sa o špeciálnu metódu čistení zubov kokosovým olejom, ktorá zuby vybieli a zároveň pôsobí antibakteriálne.

Je to značka, ktorá myslí na životné prostredie. Do budúcnosti plánujú urobiť úplne každý produkt ZERO WASTE, každý produkt má rozložiteľné balenie z EKO papiera.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?