BestCena.sk

V obchode už nie je ponúkaný cashback

1,5 % cashback
na všetky objednávky


U BestCena.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

2 ľudí hodnotilo obchod


90
transakcií

21 dní
priemerná doba schválenia

3,94 €
priemerná získaná suma


BestCena.sk

BestCena.sk – E-shop s elektoniky, ktorý ponúka televízory, mobilné telefóny, monitory, čističky vzduchu a zvlhčovače, herné konzoly, fotoaparáty, tablety, kávovary, mikrovlnné rúry, vysávače, chytré hodinky, notebooky, počítačové komponenty, kuchynské roboty, žehličky, klimatizácie a ventilátory, ohrievače vody a ďalšie.

Spoločnosť BestCena je zameraná na cieľovú skupinu koncových zákazníkov, pre ktorých je na prvom mieste okamžitá dostupnosť, cena a profesionálny prístup s kvalitnými službami.

Ponúka aj alternatívnu možnosť dlhodobého prenájmu, ktorým získate rad výhod.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?