BabičkinaZáhrada.sk
4 % cashback
Nakúpiť cez Refundo

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

BabičkinaZáhrada.sk

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 4 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Nakúpiť cez Refundo a nakúpte na BabičkinaZáhrada.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet 1,60 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na BabičkinaZáhrada.sk
+ 4 % cashback

Akcia 6 dní

4 % cashback
na všetky objednávky


U BabičkinaZáhrada.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

2 ľudí hodnotilo obchod


80
transakcií

62 dní
priemerná doba schválenia

1,37 €
priemerná získaná suma


BabičkinaZáhrada.sk

BabičkinaZáhrada.sk – bioobchod, ktorý sa stará o vaše zdravie. Nájdete tu kvalitné bioprodukty, kozmetiku, liečivé bylinky. Obchod plný babských rád a zdravej výživy.

Babičkinazahrada.sk je obchod s dlhoročnou tradíciou a pevnou pozíciou medzi svojimi zákazníkmi. Okrem predaja bio produktov a produktov zdravej výživy je činnosť zameraná celkovo na zdravý životný štýl. Sortiment e-shopu tvorí z veľkej časti prírodná kozmetika – v tom je medzi e-shopmi v tomto segmente špecifický. Kvalitné produkty, ktoré sami môžu odporučiť a z veľkej časti sortiment tvoria slovenské výrobky a výrobcovia.

Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?