2,5 % cashback
Získať cashback

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Asos.com

Získajte peniaze za nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 2,5 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Získať cashback a nakúpte na Asos.com ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet 1 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na Asos.com
+ 2,5 % cashback

Akcia  6 dní

2,5 % cashback
na všetky objednávky


Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

U Asos.com a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Získať cashback" a nakúpite online ako obvykle.

Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

22 ľudí hodnotilo obchod


900
transakcií

63 dní
priemerná doba schválenia

2,04 €
priemerná získaná suma


Asos.com

Asos.com je internetový obchod s módou nielen pre mladých a originálne ľudí, ale pre všetkých, ktorí sa chcú obliekať štýlovo a nápadito. Také oblečenie a mnoho doplnkov tu totiž nájdete.

V sekcii dámskeho oblečenia objavíte niekoľko kategórií dámskeho oblečenia, a to napríklad dámske nohavice a legíny, topy, sukne, šaty, plavky, kraťasy, spodná bielizeň či tiež kabáty, bundy a mnoho ďalších. Eshop ponúka nepreberné množstvo ďalších doplnkov, ako sú hodinky, slnečné okuliare, obaly na mobily, šperky a kozmetiku. Samostatné kategórie sú potom tiež dámske topánky a kabelky a batohy.

Asos nie je len obchodom pre ženy, aj muži sa chcú obliekať štýlovo. V eshope tak nájdete pánsku sekciu s širokou ponukou najrôznejšieho pánskeho oblečenia. Košele, tričká, nohavice, mikiny, ale aj spoločenské oblečenie. Rovnako ako pre ženy, je aj pre muža k dostaniu veľa doplnkov, ako napríklad čiapky, hodinky či pánske šperky. V eshope nájdete často zaujímavé zľavy.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?