Asos.com

Asos.com

2 % - 6 %cashback

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 6 % z ceny nákupu. Ušetrite s Refundo!

Ísť na Asos.com Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Priemerná získaná suma:

1,92 €

Príklad získania peňazí za nákup na Asos.com

Ako Refundo.sk funguje?

Dostupné zľavové kupóny a akcie

Akciová ponuka na Asos.com

Použité 4668x    Končí 24.01.2018 Využít akciu
2 % - 6 %cashback

Asos.com

Asos.com je internetový obchod s módou nielen pre mladých a originálne ľudí, ale pre všetkých, ktorí sa chcú obliekať štýlovo a nápadito. Také oblečenie a mnoho doplnkov tu totiž nájdete.

V sekcii dámskeho oblečenia objavíte niekoľko kategórií dámskeho oblečenia, a to napríklad dámske nohavice a legíny, topy, sukne, šaty, plavky, kraťasy, spodná bielizeň či tiež kabáty, bundy a mnoho ďalších. Eshop ponúka nepreberné množstvo ďalších doplnkov, ako sú hodinky, slnečné okuliare, obaly na mobily, šperky a kozmetiku. Samostatné kategórie sú potom tiež dámske topánky a kabelky a batohy.

Asos nie je len obchodom pre ženy, aj muži sa chcú obliekať štýlovo. V eshope tak nájdete pánsku sekciu s širokou ponukou najrôznejšieho pánskeho oblečenia. Košele, tričká, nohavice, mikiny, ale aj spoločenské oblečenie. Rovnako ako pre ženy, je aj pre muža k dostaniu veľa doplnkov, ako napríklad čiapky, hodinky či pánske šperky. V eshope nájdete často zaujímavé zľavy.

Jednotlivé cashback kategórie pre Asos.com

Nový zákazník Asos.com 6 %   Existujúci zákazník Asos.com 2 %

Doplňujúce podmienky pre získanie cashbacku

U Asos.com a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Ísť do obchodu Asos.com" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Orsay.sk - 20% zľava na SALE

Získajte späť
2,5 % cashback
Orsay.sk - 20% zľava na SALE

Zoot.sk - Posledná vlna ZLIAV až do - 70 %

Získajte späť
1 % cashback
Zoot.sk - Posledná vlna ZLIAV až do - 70 %
Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?