Anwell.sk
až 3,87 % cashback
Nakúpiť cez Refundo

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Anwell.sk

Získajte peniaze na nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 3,87 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Nakúpiť cez Refundo a nakúpte na Anwell.sk ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet až 1,54 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na Anwell.sk
+ až 3,87 % cashback

Akcia 6 dní

3,87 % cashback
Potlač tričiek a mikín, potlač ostatného textilu, hrnčeky, kalendáre


2,87 % cashback
Vizitky, letáky, fotografie, vstupenky/pozvánky, svadobné produkty, promočné oznámenia, tapety, rollupy/bannery, samolepky, doskové tabule a tabuľky


2 % cashback
Formuláre, ktoré nemajú online kalkuláciu: plánografia, brožúry a katalógy, grafické práce, vyrezávaná fólia (podformulár pri samolepkách), magnetické fólie, finalizácia dokumentov skenovanie, reklamné tabule/stojany; a ostatné produkty


U Anwell.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Nakúpiť cez Refundo" a nakúpite online ako obvykle.
Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

0 ľudí hodnotilo obchod


1
transakcií

7 dní
priemerná doba schválenia

0,47 €
priemerná získaná suma


Anwell.sk

Anwell.sk – Tlačiarenské služby vždy poruke - rýchlo a kvalitne.

Ich snahou je obslúžiť požiadavky klientov v najširšom možnom rozsahu, od bežných tlačiarenských služieb, reklamných predmetov, montáži až po dodanie kancelárskych potrieb.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?