52,5 % – 4,165 % cashback
Získať cashback

Odmenu za nákup poskytuje Refundo.sk

Adobe.com

Získajte peniaze za nákup.
Zaregistrujte sa a dáme vám odmenu 52,5 % z ceny nákupu Ušetrite s Refundo!

  • Registrujte sa a prihláste na Refundo.sk
  • Kliknite na Získať cashback a nakúpte na Adobe.com ako obvykle.
  • Po nákupe za napr. 40 € bez DPH vám pripíšeme na účet až 21 €.
Registrujte sa a získajte 2 € bonus

Akciová ponuka na Adobe.com
+ až 52,5 % cashback

Akcia 6 dní

42,5 % cashback
Photography with Stock yearly (monthly payment); Photography yearly (monthly payment); Single product monthly – Individual; White Glove CC Photography Plan Monthly; Creative Cloud Monthly; Document Cloud Monthly; Creative Cloud Teams Monthly; Stock Mini Sub


40 % cashback
White Glove CC Individual Monthly


4,165 % cashback
Photography yearly (one-time payment); Stock Single Image – Video; Complete yearly (one-time payment) – Individual; Single Stock Image or images Paid up front; Creative Cloud Teams Paid up front; Creative Cloud Paid up front; Document Cloud Paid up front


28,5 € cashback
Stock Subscription – 750, 350, 40, 10 Images


Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

U Adobe.com a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Získať cashback" a nakúpite online ako obvykle.

Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

Adobe.com

Adobe.com – Riešenie pre kreatívcov, marketing a správu dokumentov. Spoločnosť Adobe mení svet rozširovaním digitálnych možností. Pomáha svojim zákazníkom vytvárať, dodávať a optimalizovať obsah a aplikácie.

Kúpte si Adobe Creative Cloud, Adobe Stock a Adobe Document Cloud, najnovšiu verziu najlepších kreatívnych aplikácií na svete - vrátane Adobe Photoshop, Illustrator a InDesign - plus milióny aktív Adobe Stock a nové prémiové obrázky, ktoré sú priamo implementované.

Podobné obchody


Nové v ponuke


Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?