3 % cashback

96design.sk

V obchode už nie je ponúkaný cashback

Zľavové kódy, akcie a zľavy

Cashback kategórie u 96design.sk

3 % cashback
na všetky objednávky

Doplňujúce podmienky pre získanie cashbacku

Cashback môže byť zamietnutý alebo nemusí byť zaznamenaný v prípade použitia iného zľavového kupónu, než ktorý bude ponúkaný priamo tu na Refundo.

Ak to tu nie je vyslovene uvedené a povolené, tak neodporúčame vykonávať objednávky cez mobilné aplikácie obchodov. Cashback sa v tomto prípade nemusí zaznamenať a nemožno ho pripísať ani dodatočne.

U 96design.sk a väčšiny ďalších obchodov sa ako základ na výpočet cashbacku používa cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku sa tiež nepočíta cena dopravy alebo vernostných kreditov, ak ich použitie daný obchod umožňuje.

Cashback, ktorý Refundo.sk ponúka, získate jednoducho kliknutím na odkaz "Získať cashback" a nakúpite online ako obvykle.

Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo.sk, v okne, ktoré sa vám otvorí a bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Pridať recenziu 96design.sk – recenzie od našich používateľov

Tento obchod zatiaľ nikto nehodnotil.

0 ľudí hodnotilo obchod

3
transakcií

11,63 €
priemerná získaná suma

96design.sk

96design.sk – Dizajnový nábytok do bytu, domu či kancelárie. V ponuke nájdete aj bytové doplnky, svietidlá a sektorový nábytok.

Podobné obchody

Novo pridané obchody

Zobraziť všetky nové

Registrovať cez Facebook

alebo

Ako Refundo.sk funguje?